من فارغ التحصیل زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه خوارزمی تهران هستم، تجربه آزمون IELTS (سال 2009 با نمره SPEAKING هفت و نیم از 9) و TOLIMO رو دارم، هفت سال در آموزشگاه های منطقه چهارده تهران تدریس کردم و یک سال در یک موسسه معتبر توریستی مشغول به کار بودم.

از اونجایی که هزینه آموزش و یادگیری در آموزشگاه ها بالا رفته، تصمیم گرفتم امسال در حد توانم (حداکثر ده نفر) به عزیزانی که علاقمند به ارتقای مهارت مکالمه انگلیسی خودشون هستند کمکی در حد سوادم بکنم.

شما می تونید با پرداخت تنها 40 هزار تومان در بُرج، پنج جلسه یک ساعته و یا ده جلسه نیم ساعته منظم و کاربردی با من داشته باشید.

یک سالی هست که با این شیوه به دانشجویان عزیز کمک می کنم تا با اعتماد به نفس بیشتر انگلیسی صحبت کنند. خدا رو شکر تجربه موفقی برای من بوده و دانشجویان معمولا بین پنج تا هشت بُرج به نتیجه دلخواهشون می رسند.

قیمت واقعی پنج ساعت مکالمه صد هزار تومان هست اما من با توجه به مشکلات اقتصادی کشور تصمیم گرفتم شصد درصد تخفیف در نظر بگیرم تا افراد بیشتری بتونند استفاده کنند و مهارت هاشون رو ارتقا بدند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شما دعوت می کنم صفحه مکالمه انگلیسی واتس اپی هم مطالعه کنید. wink

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب گوناگون تفریح سالم دنیای فان مارکتینگ در فضای مجازی مجموعه بازی های نینی پژوهشگران جوان طراحی داخلی ساختمان